Sprzęgła kłowe z wkładką elastyczną i przeciążeniowe do silnika elektrycznego

Szerokie spektrum zastosowań silników elektrycznych powoduje konieczność dostarczania wysokiej klasy podzespołów, które zapewnią maksymalne dostosowanie pracy napędu do specyfiki maszyny lub urządzenia. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest bogata i w pełni kompleksowa oferta sprzęgieł elastycznych i przeciążeniowych do silników elektrycznych, którą chcemy Państwu zaprezentować. Nasz szeroki asortyment jest efektem współpracy z wiodącymi markami, zajmującymi się produkcją najwyższej jakości rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej i robotyki, a oferowane w naszym sklepie internetowym sprzęgła kłowe elastyczne i przeciążeniowe do silnika elektrycznego, stanowią produkty pełnowartościowe, o szerokich możliwościach konfiguracyjnych.

Oferujemy sprzęgła elastyczne, bezluzowe, rozłączalne, przeciążeniowe oraz wiele innych, pozwalających dostosować pracę silnika i innych podzespołów do specyfiki i wymogów panujących w danej branży. Mając na względzie najwyższą jakość oferowanych przez nas urządzeń, zadbaliśmy, by nasze sprzęgła pochodziły wyłącznie od uznanych i cenionych na całym świecie dostawców, dzięki czemu możemy poszczycić się starannie wybraną kolekcją, obejmującą sprzęgła do silników elektrycznych takich firm, jak:

 • Desch,
 • Lutex,
 • Planox,
 • Orpex,
 • Ringsmann
oraz wielu innych, renomowanych producentów.

Sprzegła kłowe elastyczne

W naszej rozbudowanej ofercie można znaleźć między innymi niezawodne sprzęgła kłowe elastyczne. Ich konstrukcja jest projektowana przede wszystkim z myślą o skutecznym tłumieniu drgań pojawiających się w układzie. Łączą one ze sobą dwa niezależne wały i w sposób bardzo płynny przenoszą moment obrotowy, niwelując powstawanie jakichkolwiek zmian w jego wartości lub kierunku. Dodatkowo zastosowanie elastycznych sprzęgieł kłowych doskonale sprawdza się tam, gdzie mogą pojawić się po osiowe odchyłki w położeniu obu wałów. Umożliwia to sprzęgło z wkładką elastyczną, która wykonana jest z odpornych nawet na bardzo duże obciążenia materiałów. Mamy szeroki wybór tego typu części, które łatwo można dopasować do konkretnej maszyny.

Sprzęgła przeciążeniowe

Maszyny poddawane bardzo dużym obciążeniom muszą być wyposażone w różnego rodzaju akcesoria ograniczające do minimum ryzyko ich uszkodzenia. Do takich elementów z pewnością zaliczają się części wysprzęglające przeciążeniowe, które również dostępne są w naszej ofercie. Ich głównym zadaniem jest natychmiastowe rozłączenie napędu w momencie występowania bardzo dużych sił, nadmiernego przeciążenia. W zależności od potrzeb sprzedajemy je w wielu różnych rodzajach, w tym z elastycznymi wkładkami, które niwelują ewentualne odchyłki osiowości łączonych elementów. Sprzęgło w wersji przeciążeniowej można oczywiście dostosować do konkretnych warunków dzięki płynnej regulacji skrajnego momentu obrotowego, przy którym następuje natychmiastowe rozłączenie napędu.

Sprzęgła do silnika elektrycznego

Korzystając z asortymentu dostępnego w naszym sklepie, można bez problemu znaleźć części potrzebne do każdego rodzaju napędu. Sprzęgło dostępne jest w wersjach do wielu rodzajów maszyn, w tym do silnika elektrycznego, zawsze wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nasze podzespoły pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów, co jest gwarancją ich ponadprzeciętnej wytrzymałości. Odpowiednio zaprojektowane i precyzyjnie wykonane sprawdzą się w najtrudniejszych nawet warunkach, usprawniając pracę i przede wszystkim ograniczając do minimum ryzyko przestojów. Niezależnie od mocy silników elektrycznych, w naszej ofercie na pewno znajdą się podzespoły, które sprawdzą się w konkretnej sytuacji wręcz idealnie. Zapraszamy do zakupów. Wszystkim Klientom możemy zaproponować kompleksowe wsparcie techniczne przy wyborze części.

  20 lutego 2017

  Elastyczne Spidex

  […]
  20 lutego 2017

  Elastyczne Dentex

  […]
  20 lutego 2017

  Elastyczne Flexident Senior

  […]
  20 lutego 2017

  Elastyczne Winflex

  […]
  27 lutego 2017

  Bezluzowe Desch Mini

  […]
  26 stycznia 2017

  Zespoły sprzęgłowo-hamulcowe Lutex

  […]
  26 stycznia 2017

  Sztywne

  […]
  27 lutego 2017

  Rozłączalne Planox

  […]
  26 stycznia 2017

  Przeciążeniowe Conax

  […]
  26 stycznia 2017

  Przeciążeniowe Ringspann

  […]
  26 stycznia 2017

  Oponowe Deschflex

  […]
  26 stycznia 2017

  Elastyczne Orpex

  […]
  26 stycznia 2017

  Elastyczne HRC

  […]
  26 stycznia 2017

  Elastyczne Hadeflex

  […]
  3 października 2016

  Elastyczne Habix

  […]