Sprzęgła kłowe z wkładką elastyczną i przeciążeniowe do silnika elektrycznego

Szerokie spektrum zastosowań silników elektrycznych z motoreduktorem powoduje konieczność dostarczania wysokiej klasy podzespołów, które zapewnią maksymalne dostosowanie pracy napędu do specyfiki maszyny lub urządzenia. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest bogata i w pełni kompleksowa oferta sprzęgieł elastycznych i przeciążeniowych do silników elektrycznych, którą chcemy Państwu zaprezentować. Nasz szeroki asortyment jest efektem współpracy z wiodącymi markami, zajmującymi się produkcją najwyższej jakości rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej i robotyki, a oferowane w naszym sklepie internetowym sprzęgła kłowe elastyczne i przeciążeniowe do silnika elektrycznego, stanowią produkty pełnowartościowe, o szerokich możliwościach konfiguracyjnych.

Oferujemy sprzęgła elastyczne, bezluzowe, rozłączalne, przeciążeniowe oraz wiele innych, pozwalających dostosować pracę silnika i innych podzespołów do specyfiki i wymogów panujących w danej branży. Mając na względzie najwyższą jakość oferowanych przez nas urządzeń, zadbaliśmy, by nasze sprzęgła pochodziły wyłącznie od uznanych i cenionych na całym świecie dostawców, dzięki czemu możemy poszczycić się starannie wybraną kolekcją, obejmującą sprzęgła do silników elektrycznych takich firm, jak:

 • Desch,
 • Lutex,
 • Planox,
 • Orpex,
 • Ringsmann
oraz wielu innych, renomowanych producentów.

Sprzegła kłowe elastyczne

W naszej rozbudowanej ofercie można znaleźć między innymi niezawodne sprzęgła kłowe elastyczne. Ich konstrukcja jest projektowana przede wszystkim z myślą o skutecznym tłumieniu drgań pojawiających się w układzie. Łączą one ze sobą dwa niezależne wały i w sposób bardzo płynny przenoszą moment obrotowy, niwelując powstawanie jakichkolwiek zmian w jego wartości lub kierunku. Dodatkowo zastosowanie elastycznych sprzęgieł kłowych doskonale sprawdza się tam, gdzie mogą pojawić się po osiowe odchyłki w położeniu obu wałów. Umożliwia to sprzęgło z wkładką elastyczną, która wykonana jest z odpornych nawet na bardzo duże obciążenia materiałów. Mamy szeroki wybór tego typu części, które łatwo można dopasować do konkretnej maszyny.

Sprzęgła przeciążeniowe

Maszyny poddawane bardzo dużym obciążeniom muszą być wyposażone w różnego rodzaju akcesoria ograniczające do minimum ryzyko ich uszkodzenia. Do takich elementów z pewnością zaliczają się części wysprzęglające przeciążeniowe, które również dostępne są w naszej ofercie. Ich głównym zadaniem jest natychmiastowe rozłączenie napędu w momencie występowania bardzo dużych sił, nadmiernego przeciążenia. W zależności od potrzeb sprzedajemy je w wielu różnych rodzajach, w tym z elastycznymi wkładkami, które niwelują ewentualne odchyłki osiowości łączonych elementów. Sprzęgło w wersji przeciążeniowej można oczywiście dostosować do konkretnych warunków dzięki płynnej regulacji skrajnego momentu obrotowego, przy którym następuje natychmiastowe rozłączenie napędu.

Sprzęgła do silnika elektrycznego

Korzystając z asortymentu dostępnego w naszym sklepie, można bez problemu znaleźć części potrzebne do każdego rodzaju napędu. Sprzęgło dostępne jest w wersjach do wielu rodzajów maszyn, w tym do silnika elektrycznego, zawsze wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nasze podzespoły pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów, co jest gwarancją ich ponadprzeciętnej wytrzymałości. Odpowiednio zaprojektowane i precyzyjnie wykonane sprawdzą się w najtrudniejszych nawet warunkach, usprawniając pracę i przede wszystkim ograniczając do minimum ryzyko przestojów. Niezależnie od mocy silników elektrycznych, w naszej ofercie na pewno znajdą się podzespoły, które sprawdzą się w konkretnej sytuacji wręcz idealnie. Zapraszamy do zakupów. Wszystkim Klientom możemy zaproponować kompleksowe wsparcie techniczne przy wyborze części.

  20 lutego 2017

  Sprzęgło Elastyczne Spidex

  […]
  20 lutego 2017

  Sprzęgło Elastyczne Dentex

  […]
  20 lutego 2017

  Sprzęgło Elastyczne Flexident Senior

  […]
  20 lutego 2017

  Sprzęgło Elastyczne Winflex

  […]
  27 lutego 2017

  Sprzęgło Bezluzowe Desch Mini

  […]
  26 stycznia 2017

  Zespoły sprzęgłowo-hamulcowe Lutex

  […]
  26 stycznia 2017

  Sprzęgło Sztywne

  […]
  27 lutego 2017

  Sprzęgło Rozłączalne Planox

  […]
  26 stycznia 2017

  Sprzęgło Przeciążeniowe Conax

  […]
  26 stycznia 2017

  Sprzęgło Przeciążeniowe Ringspann

  […]
  26 stycznia 2017

  Sprzęgło Oponowe Deschflex

  […]
  26 stycznia 2017

  Sprzęgło Elastyczne Orpex

  […]
  26 stycznia 2017

  Sprzęgło Elastyczne HRC

  […]
  26 stycznia 2017

  Sprzęgła Elastyczne Hadeflex

  […]
  3 października 2016

  Sprzęgła Elastyczne Habix

  […]