Silniki elektryczne prądu zmiennego, Omec - sklep internetowy

W celu zagwarantowania naszym klientom komfortowego wyboru niezawodnych części i urządzeń do zestawów napędowych prezentujemy ofertę renomowanej firmy OMEC MOTORS. Każdy wyprodukowany przez nią silnik elektryczny prądu zmiennego charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem ogólnoprzemysłowym, dzięki czemu oferta marki odpowiada na potrzeby szerokiego grona odbiorców z wielu branż i sektorów przemysłu. Jednostki OMEC MOTORS sprawdzają się w napędach linii przemysłowych i produkcyjnych, ze szczególnym wskazaniem maszyny pracującej w charakterze ciągłym. Bardzo istotną zaletą silników na prąd zmienny OMEC jest ich solidna konstrukcja, gwarantująca wydajną pracę w mocno zapylonym środowisku. Nie należy jednak poddawać ich pod działanie agresywnej chemii i detergentów.

Dedykowane pracy w ruchu dwukierunkowym silniki z motoreduktorem wyróżniają się bogatymi opcjami konfiguracji, co dodatkowo zwiększa zakres ich zastosowania. Uzwojenia, łożyska oraz inne komponenty wykorzystane do produkcji silników elektrycznych OMEC wykonano z tworzyw o ponadprzeciętnej trwałości, dzięki czemu jednostki napędowe z naszego sklepu internetowego stanowią gwarancję wieloletniej, bezawaryjnej i wydajnej pracy. Silniki spełniają normy w zakresie bezpieczeństwa i jakości, co zostało potwierdzone certyfikatami CE oraz ISO9001.

Silniki elektryczne prądu zmiennego

Oferowane przez nas silniki elektryczne na prąd zmienny zaprojektowane zostały do zastosowań ogólnych oraz specjalistycznych, ze względu na swoją solidną budowę i zaawansowane parametry techniczne. Zarówno w przypadku producentów maszyn i urządzeń przemysłowych, jak i użytkowników końcowych, silniki OMEC MOTORS cieszą się sporą popularnością ze względu na zapewnienie wszystkich standardowych wymagań. Dzięki zastosowaniu najtrwalszych materiałów, zarówno obudowa, jak i korpus silników wyróżnia ponadprzeciętna oporność na warunki pracy oraz zewnętrzne. Jednocześnie, każdy silnik elektryczny prądu zmiennego oferowany przez nasz sklep internetowy charakteryzuje się szeroką gamą możliwych do wykonania modyfikacji i zmian ustawień. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni dostosować możliwości wybranej jednostki OMEC do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Silniki elektryczne Omec

Dostępne w ofercie motoreduktory i silniki elektryczne OMEC MOTORS, podobnie jak wszystkie inne podzespoły w naszych magazynach niedaleko Poznania, to urządzenia fabrycznie nowe. Ich sprawność i moc, a także bezpieczeństwo użytkowania postawione zostały na najwyższym poziomie, dzięki czemu motory tego renomowanego producenta znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach oraz gałęziach przemysłu. Charakteryzują je bardzo dobre parametry mechaniczne, począwszy od dobrej przeciążalności, kończąc na uzyskiwaniu dużych prędkości obrotowych.

Nie wiesz, jak dopasować silnik elektryczny prądu zmiennego do posiadanej lub projektowanej maszyny? Skontaktuj się z nami! Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych, Z szerokiej gamy jednostek napędowych OMECMOTORS z pewnością wybierzesz idealnie dopasowany do swoich potrzeb silnik na prąd zmienny.