Silniki elektryczne prądu stałego

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego silniki elektryczne z motoreduktorem marki TRANSTECNO, uznawane są za jedne z najlepszych na świecie w swojej klasie. Włoski producent oferuje szeroką gamę silników o parametrach odpowiadających najbardziej indywidualnemu zapotrzebowaniu klientów z różnych branż i sektorów przemysłu. Mając na uwadze fakt, że silniki i napędy stanowią jeden z najistotniejszych elementów naszej oferty, pragniemy polecić Państwu silniki elektryczne prądu zmiennego EC oraz NC. Silniki EC charakteryzują się wysokim momentem rozruchu oraz momentem obrotowym i są dostępne w mocach od 30 do 800W. Ich główne zalety to m.in.: zasilanie niskonapięciowe 12 luv 24 Vdc oraz mocowane kołnierze zgodnie z norma IEC, co sprawia, że można połączyć je z większością przekładni wiodących producentów. Z kolei silniki ND wyposażone są w magnes neodymowy, będący najsilniejszym zeznanych obecnie magnesów. W odróżnieniu od tradycyjnych siników elektrycznych NC, silniki z magnesem neodymowym charakteryzują się jeszcze wyższym momentem obrotowym oraz większą mocą, co daje nieograniczenie możliwości konfiguracji.

Koła pasowe na silniki elektryczne – tanio i profesjonalnie

Koła zębate gwarantują wyższą sprawność, pracują ciszej niż koła na pasy klinowe, a do tego gwarantują pracę bez poślizgu. Z uwagi na ich konstrukcję, istnieje również możliwość stosowania kół zębatych o znacznie mniejszych średnicach niż w przypadku kół na pasek klinowy. Oferujemy koła stalowe, wykonane z żeliwa i aluminium, mocowane za pomocą tulei Taper. W naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości pasy klinowe oraz łańcuchowe do kół, dostarczane przez renomowanych producentów.

silnik elektryczny z przekładnią ślimakową

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą silników elektrycznych. Jako autoryzowany przedstawiciel marek OMECMOTORS oraz TRANSTECNO, pragniemy przedstawić Państwu ofertę tych znanych i cenionych na całym świecie producentów silników. Dostępne w sprzedaży modele silników, mają wszechstronne zastosowanie i wykorzystywane są w rozmaitych dziedzinach przemysłu. Silnik elektryczny z przekładnią ślimakową, zapewnia doskonałą wydajność, cichą i bezawaryjną pracę przy jednoczesnej minimalizacji tarcia i drgań.

Silnik trójfazowy zasilany jednofazowo

Silniki indukcyjne zaliczają się do najczęściej wykorzystywanych typów silników elektrycznych przy produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych. Silnik trójfazowy zasilany jednofazowo posiada trójfazowe uzwojenie z drutu nawojowego, a jego wielką zaletą jest jego uniwersalny, drzewnoprzemysłowy charakter. Silniki takie mogą pracować w silnie zanieczyszczonym środowisku, pod warunkiem, że nie będą to zanieczyszczenia agresywne chemicznie. Silniki trójfazowe umożliwiają pracę w systemie dwukierunkowym.

Silniki elektryczne prądu stałego

Oferujemy silniki elektryczne prądu stałego w atrakcyjnej cenie. Silniki z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości wykonania, podwyższonej żywotności oraz bogatych możliwości konfiguracyjnych. Oferta silników elektrycznych na prąd stały stanowi standardowe rozwiązanie w projektowaniu oraz budowie maszyn przemysłowych. Gwarantujemy stałą dostępność magazynową oraz fachowe doradztwo w wyborze optymalnych, dostosowanych do zindywidualizowanych potrzeb, właściwości i parametrów silnika. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Silniki elektryczne prądu zmiennego 

Oferta silników elektrycznych prądu zmiennego, dostępnych w naszym sklepie internetowym obejmuje wyłącznie najwyższej klasy urządzenia, produkowane przez wiodących i cenionych na całym świecie producentów. W sprzedaży posiadamy silniki o różnej mocy, dzięki czemu istnieje możliwość dostosowania parametrów silnika do indywidualnych potrzeb urządzenia lub specyfiki produkcji linii produkcyjnej. Gwarantujemy szybkie dostawy zamówionych w naszym sklepie siników, a także konkurencyjne ceny, dzięki czemu dostarczane przez nas silniki elektryczne na prąd zmienny cieszą się ogromną popularnością.