Motoreduktory kątowe i z hamulcem

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór motoreduktorów kątowych z hamulcem renomowanej marki BENZLERS. Oferowane podzespoły charakteryzują się niezawodnością i najwyższą jakością wykonania, ale również uniwersalnym zastosowaniem, dzięki czemu tak chętnie wybierane są m.in. do montażu w urządzeniach przemysłowych, pojazdach specjalistycznych oraz wielu innych maszynach. Podstawowym zadaniem każdego motoreduktora jest zmniejszanie obrotów podawanych ze źródła, które je zasila – najczęściej są to silniki elektryczne. Dzięki temu zjawisku możliwe jest zaawansowane sterowanie układami napędowymi w maszynach i systemach wymagających zapewnienia odpowiedniej mocy roboczej oraz wydajności. W zależności od parametrów i zastosowań oferta motoreduktorów dzieli się na kątowe, ślimakowe, walcowe, walcowo-ślimakowe czy stożkowo-kątowe. Uzupełnieniem naszej kolekcji są przekładnie przemysłowe, stanowiące alternatywę dla reduktorów z uwagi na swoją ponadprzeciętną żywotność (nawet 100 000 godzin pracy). Doskonale sprawdzają się one w systemach oraz urządzeniach pracujących w sposób ciągły.

Motoreduktory kątowe

Dostępne w naszej ofercie motoreduktory kątowe renomowanej marki BENZLERS wyróżnia kompaktowa, solidna konstrukcja, dzięki czemu przekładnie te znajdują zastosowanie w każdych warunkach pracy, w większości dziedzin przemysłu. Doskonale sprawdzają się, m.in. w systemach transportowych, wszelkiego typu podajnikach oraz przekaźnikach. Najważniejsze zalety motoreduktorów kątowych dostępnych w naszej ofercie, to m.in.:

  • najwyższa jakość wykonania,
  • kompaktowa i trwała obudowa,
  • łatwy montaż w większości systemów napędowych dzięki niewielkiej ilości niezbędnej powierzchni,
  • uniwersalne zastosowanie w różnych sektorach przemysłu,
  • zapewnienie wysokich prędkości w systemach transportowych,
  • kompleksowa obsługa i łatwy serwis,
  • szybkie dostawy części zamiennych z naszych magazynów,
  • fachowe doradztwo i pomoc w doborze.

Motoreduktory z hamulcem

Wszystkie motoreduktory i silniki elektryczne, podobnie jak pozostały asortyment oferowany przez nasz sklep z siedzibą pod Poznaniem, to produkty fabrycznie nowe, z gwarancją serwisową. Oferowane przekładnie z niezawodnym i łatwym w obsłudze hamulcem zwiększają stopień bezpieczeństwa eksploatacji całego systemu, a dzięki swoim parametrom pozwalają na zapewnienie optymalnych prędkości i warunków pracy maszyn. Dobierając motoreduktor, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. Te, na których trzeba skupić się w największym stopniu, to m.in.: współczynnik przeciążenia, wyjściowy moment obrotowy, moc i sprawność przekładni, liczba obrotów wału wyjściowego oraz pozycja pracy. W naszej bogatej ofercie urządzeń i podzespołów posiadamy niezwykle szeroki wybór reduktorów o właściwościach w pełni odpowiadających Twoim indywidualnym wymaganiom. W przypadku problemu z samodzielnym doborem motoreduktora, pytań o hamulec lub innych wątpliwości, skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy wybór rozwiązania, które w najlepszym stopniu odpowie na Twoje potrzeby.